Tootja: TP-Link
Mudel: DECO M3(2-PACK)
EAN: 6935364099930
TP-Link Deco M3 (2-Pack) on võimas ja funktsionaalne traadita ruuter, mis sobib ideaalselt kodudele ja väikestele kontoritele. See toetab Wi-Fi 5 (802.11ac) standardit, tagades kuni 1167 Mbit/s andmeedastuskiiruse sujuva voogedastuse ja kiirete allalaadimiste jaoks. TP-Link Deco M3 sisaldab kahte sisseehitatud antenni, tagades usaldusväärse traadita ühenduvuse 2,4 GHz ja 5 GHz sagedusribadel.
Ruuteril on Gigabit Ethernet LAN-liides, mis tagab stabiilsed juhtmega ühendused, samal ajal kui WAN-ühendus on kindlaks tehtud RJ-45-porti kasutades. TP-Link Deco M3 ruuteril on DHCP klient ja DHCP server, tagades usaldusväärse ja tõhusa andmeedastuse IPv4 ja IPv6 võrguprotokollide toetamise abil.
Turvalisus on ruuteris suure tähtsusega, valvatud on WPA-PSK ja WPA2-PSK turvalisusalgoritmid, et hoida teie võrku turvatuks volitamata juurdepääsu eest. Sisseehitatud SPI tulemüüri abil saate kaitset ohtude eest. Lisaks on võimalus võõraste kasutajate juurdepääsu eraldi võrgus, tagades täiendava turvalisuse.
TP-Link Deco M3 ruuter on kerge ja kompaktne, mõõtmetega 90,7 x 90,7 x 190,5 mm. Sellel on LED-indikaatorid, mis näitavad seadme olekut, ja elegantne mustvalge värvikava sobib kõigi sisekujundustega.
Komplekt sisaldab LAN-kaablit ja AC-adapterit lihtsaks seadistamiseks. Sellel on veebipõhine haldus ja lähtestusnupp, mis pakub mugavat ja kasutajasõbralikku kasutamist. TP-Link Deco M3 ruuter on CE-, FCC-, IC-, NCC-, BSMI-, IDA-, RCM-, JPA-, JRF-, VCCI-, KC- ja RoHS-sertifikaatidega, tagades kõrgekvaliteedilised ja ohutusstandardid.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Маршрутизаторы (Router) TP-LINK Deco M3 router 2-pack - OReol.eu | €73.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Portide suunamine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1167 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 867 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennide arv | 2 |
| Saatmisvõimsus | 30 dBmW |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must, Valge |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Tulemüür | |
| Külalise juurdepääs | |
| Tulemüür | SPI |
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Välkmälu | 16 MB |
| Sertifikaat | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB port | |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 90,7 mm |
| Sügavus | 190,5 mm |
| Laius | 90,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |