Tootja: TP-Link
Mudel: MR500
TP-Link Archer MR500 on juhtmevaba ruuter, mis pakub kiiret internetiühendust teie seadmetele. Sellel on kahesagedusaline tugi, mis töötab nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz sagedusalal, pakkudes maksimaalset Wi-Fi andmeedastuskiirust kuni 867 Mbit /s. Lisaks on TP-Link Archer MR500 varustatud Gigabit Etherneti liidesega ning toetab IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ja IEEE 802.11n võrgustandardite kasutamist.
See ruuter pakub ka 4G ja 3G mobiilvõrgu tuge koos DC-HSPA+, HSPA, UMTS ja LTE-FDD standarditega. See on varustatud RJ-45 WAN-ühenduse tüübiga ja toetab nii DHCP klienti kui ka DHCP serverit lihtsaks seadistamiseks. TP-Link Archer MR500 pakub ka VPN serveri funktsionaalsust koos PPTP VPN-i ja OpenVPN-iga.
Turvafunktsioonid hõlmavad 64-bitist WEP, 128-bitist WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 ja WPA2-Enterprise turvaalgoritme. Lisaks toetab see ka DMZ-d, URL-i filtreerimist ja ajastatud juurdepääsu parema võrguhalduse ja kontrolli jaoks.
Teiste märkimisväärsete funktsioonide hulka kuuluvad IPv4 ja IPv6 haldusprotokollide tugi, universaalne Plug and Play (UPnP) ja teenusekvaliteedi (QoS) tugi Wi-Fi multimeediumi (WMM) / (WME) kaudu. Sellel on ka kaks eemaldatavat välist antenni parema ulatuse ja katvuse tagamiseks.
Selle musta disainiga laua peale paigaldatava ruuteri komplektis on kiirpaigaldusjuhend, LAN (RJ-45) kaablid ja vahelduvvooluadapter. See on kooskõlas Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP, samuti Maci ja Linuxi operatsioonisüsteemidega.
Kokkuvõttes on TP-Link Archer MR500 usaldusväärne ja mitmekülgne juhtmevaba ruuter, mis pakub palju funktsioone ja funktsionaalsusi optimaalseks internetiühenduseks ja haldamiseks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Portide suunamine | |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Juhtmevaba raadio | |
| VPN-server | PPTP VPN, OpenVPN |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 867 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Juurdepääsu ajastamine | |
| URL-i filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Kahe SIM-kaardi tugi | |
| 3G-standardid | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G-standardid | LTE-FDD |
| Toetatud GSM-sagedusalad | 850,900,2100 MHz |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaasas antenn | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Haldusprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Ülendatav püsivara | |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Juhtmevaba ühenduse statistika | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 141 mm |
| Laius | 202 mm |
| Kõrgus | 33,6 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 90 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |