Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER MR200 V4
EAN: 6935364092757
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router on suurepärane valik neile, kes otsivad kiiret ja stabiilset traadita internetiühendust, mis võimaldab korraga mitme seadme ühendamist. Selle stiilse musta disaini ja laua ruuteri formaadiga sobib see suurepäraselt igasse koju või väikese äri võrku.
Sellel ruuteril on mitmeid erinevaid Wi-Fi standardeid, sealhulgas 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ja Wi-Fi 5 (802.11ac), mis tagavad kõikidele teie seadmetele sujuva ühenduse. See töötab topeltlindi (2,4 GHz / 5 GHz) sagedusel, saavutades maksimaalse juhtmega LAN-i edastuskiiruse kuni 733 Mbit / s. Tipp Wi-Fi standard on Wi-Fi 5 (802.11ac), mis tagab enneolematult kiired internetiühenduse kiirused.
Turvalisus on samuti väga oluline ja selle ruuteriga on teil kaetud mitmete turvalisuse algoritmidega, nagu 64-bitine ja 128-bitine WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2 ja WPA2-PSK. Samuti on sellel funktsioonid nagu MAC-aadressi filtreerimine, DMZ-tugi, IP-aadressi filtreerimine ja DoS-rünnakute ennetamine, mis tagavad kaitse võõraste sissetungijate vastu.
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router töötab IPv4 ja IPv6 protokollidel ning toetab DHCP-klienti ja serverit ning Universal Plug and Play (UPnP) protokolle. See toetab ka Ethernet LAN-i ja Wi-Fi ühendusi, kiire Ethernet-liidese tüüpi ja Ethernet LAN-i andmeedastuskiirust kuni 10 / 100 Mbit / s.
Selle ruuteri seadistamine on lihtne, sest see toetab Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0 ja Safari 4.0 brauserituge. See toetab ka kõiki peamisi operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows, macOS ja Linux.
Teised märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad VPN-tuge PPTP VPN, IPSec VPN ja OpenVPN, 10 VPN-tunnelit, portide suunamist, dünaamilist DNS-i (DDNS), LED-indikaatoreid LAN-i, toite, WAN-i ja WLAN-i jaoks, eemaldatavaid väliseid antenne ja ühilduvust 3G / 4G USB-modemitega.
Kokkuvõttes on TP-Link AC750 traadita Dual Band 4G LTE ruuter kõrge jõudlusega ruuter koos tippklassi turvafunktsioonidega, mis muudavad selle ideaalseks valikuks kodudele ja väikestele ettevõtetele. Selle erakordsed kiirus- ja ühenduvusvõimalused tagavad sujuva internetiühenduse ja tõhusa andmeedastuse ning ülimad turvaomadused tagavad turvalise võrgu.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portide suunamine | Jah |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| VPN-tunnelite arv | 10 |
| VPN Passthrough | Jah |
| VPN-tugi | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Vastuvõtja tundlikkus | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80: -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -73dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 733 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 433 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | Jah |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Jah |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Jah |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Märgutuli | Jah |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WAN, WLAN |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Tulemüür | Jah |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| Filtreerimine | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| URL-i filtreerimine | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| 3G-standardid | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE |
| Toetatud UMTS-ribad | 900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 800,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | Ei |
| Mälukaardi pesa(d) | Ei |
| DC-pistik | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Brauseritugi | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | macOS |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 174 mm |
| Sügavus | 124,5 mm |
| Kõrgus | 33,5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 307 mm |
| Pakendi sügavus | 223 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 670 g |