Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER C9
EAN: 0460145000233
TP-Link Archer C9. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WiFi-standardid: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Toote värv: Valge. Antenni kujundus: Väline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 3 |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 600,1300 Mbit/s |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 5 GHz |
| Püstikmontaaž | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ribalaius (teine) | 2,4 GHz |
| Ribalaius (esimene) | 5 GHz |
| Sagedusriba | 2.4 & 5 GHz |
| USB-portide hulk | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 164 mm |
| Laius | 216 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |