Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER C5400X V1
EAN: 6935364081454
TP-Link Archer C5400X. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 2167 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab |
| Portide suunamine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 2 |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| USB jagamine | |
| Juhtmevaba jaotussüsteemi (WDS) sild | |
| Tugi Samba (salvestusruum) | |
| Integreeritud FTP server | |
| Meediaserver | |
| Vastuvõtja tundlikkus | 5GHz: 11a 6Mbps: -94dBm, 11a 54Mbps: -76dBm 11ac VHT20_MCS0: -96dBm, 11ac VHT20_MCS11: -64dBm 11ac VHT40_MCS0: -93dBm, 11ac VHT40_MCS11: -61dBm 11ac VHT80_MCS0: -89dBm, 11ac VHT80_MCS11: -58dBm, 2.4GHz: 11g 6Mbps: -97dBm, 11g 54Mbps: -79dBm 11n HT20_MCS0: -98dBm, 11n HT20_MCS7: -77dBm 11ac VHT20_MCS11: -66dBm, 11n HT40_MCS0: -95dBm 11n HT40_MCS7: -75dBm, 11ac VHT40_MCS11: -64dBm |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2167 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 2167 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 2167 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 5 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 8 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| Saatmisvõimsus | 20 dBmW |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must, Punane |
| Seinale kinnitatav | |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Sisse/välja lüliti | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Ülendatav püsivara | |
| Sertifikaat | FCC, CE, DFS, VCCI, JRF, JPA, RoHS |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Tulemüür | |
| Külalise juurdepääs | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| Vanemlik kontroll | |
| DMZ-tugi | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Mobiilivõrk | |
| 4G | |
| 3G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 8 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 240,5 mm |
| Laius | 240,5 mm |
| Kõrgus | 55,3 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | macOS |
| Mac-ühilduvus | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 290 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 2,69 kg |