Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER C50 V3
EAN: 8592978083649
TP-Link Archer C50 on usaldusväärne valik kasutajatele, kes vajavad kiiret ja turvalist Wi-Fi-ühendust. Dual-band tugi 2,4 GHz ja 5 GHz sagedustele tagab tipptasemel Wi-Fi standardid, sealhulgas Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g ja 802.11b.
Sellel ruuteril on kuni 867 Mbit /s WLANi edastuskiirus, kusjuures esimese sagedusala maksimaalne edastuskiirus on 867 Mbit /s ja teise sagedusala maksimaalne kiirus 300 Mbit /s. Seadme kiire Ethernet-liides toetab kaabeldustehnoloogiat (10/100Base-T) ja pakub 10/100 Mbit /s Ethernet LAN-i andmeedastuskiiruseid.
TP-Link Archer C50 on varustatud ka arenenud turvaelementidega, et tagada kasutajatele maksimaalne kaitse. See ruuter toetab erinevaid turvalisusalgoritme, näiteks 64-bitist ja 128-bitist WEP-i, WPA-d, WPA-PSK-d, WPA2-d ja WPA2-PSK-d ning tulemüüri turvaelemente, sealhulgas domeeni filtreerimist, IP-aadressi sidumist ja MAC-aadressi sidumist.
Selle ruuteri toetatud võrguprotokollide hulka kuuluvad IPv4 ja IPv6 koos ehitatud DHCP klient- ja serverifunktsioonidega. Lisaks saab seade soovimatut liiklust filtreerida ja takistada DoS-rünnakuid.
TP-Link Archer C50 on ehitatud erinevate töötingimuste käitlemiseks, temperatuurivahemikuga 0-40°C ja niiskusvahemikuga 10-90%. Seade on ilusa disainiga, millel on valge viimistlus, ning kaalub 400 grammi, mõõtudes 32,1 mm x 182,9 mm x 123,5 mm.
Portide ja liideste osas on sel ruuteril neli Ethernet LAN (RJ-45) pordi, DC-sisend pesa ja ühtegi USB-pesa. Seadme haldusfunktsioonid hõlmavad teenusekvaliteedi (QoS) tuge ja lähtestusnuppu. Lisaks on mobiilseadmete kasutajatel 4G mobiilsidevõrgu põlvkond, antennidisainis on neli välisantenni.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Router TP-Link Archer C50 | €26.17 |
|
oreol.eu |
Маршрутизаторы (Router) TP-LINK Archer C50 - OReol.eu | €28.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Portide suunamine | |
| Vastuvõtja tundlikkus | 5GHz: 11a 54M: -76dBm 11ac VHT20 MCS8: -70dBm 11ac VHT40 MCS9: -65.5dBm 11ac VHT80 MCS9: -61.5dBm 2.4GHz: 11g 54M: -76dBm 11n HT20 MCS7: -74dBm 11n HT40 MCS7: -71d |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 867 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 867 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 300 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 9 V |
| Väljundvool | 0,85 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 4 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Tulemüür | |
| Tulemüür | Domain Filter, IP Address Binding, MAC Address Binding |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4 / IPv6 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 123,5 mm |
| Laius | 182,9 mm |
| Kõrgus | 32,1 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |