Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER C20 V2
EAN: 6935364097448
TP-Link Archer C20. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 433 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G. Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Antenni tüüp: Väline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| VPN-tugi | PPTP, L2TP, IPSec |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 433 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 433 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Tulemüür | |
| Pordipõhine võrgu juurdepääsukontroll (PNAC) | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Protokollid | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 144 mm |
| Laius | 230 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |