Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER AX90
EAN: 0840030701030
TP-Link AX6600 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router on tippklassi ruuter, mis kasutab Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloogiat, et pakkuda erakordselt kiiret andmeside ühendust. Sellel on kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), et anda maksimaalset paindlikkust ja vaheldust, ja see tagab kuni 4804 Mbit/s traadita andmeedastuskiiruse. TP-Link AX6600 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6 Routeril on võimas 1500 MHz protsessor, mis tagab usaldusväärse jõudluse ja sujuva mitmekesistamise.
Turvalisus on tagatud WPA, WPA2 ja WPA3 turvalisusalgoritmidega, samuti DMZ-toega ja tulemüüriga. Ruuter on kasutajasõbralik veebipõhise halduse, QoS-toe ja lähtestusnupuga disainitud. Lisaks on sellel WPS-nupp kiireks ja turvaliseks WiFi seadistamiseks.
TP-Link AX6600 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router on ehitatud kestva musta välimusega, lisaks on sellel välise signaalitugevusega eemaldatavad antennisabid ja laua-ruuteri disain, mis muudab selle paigaldamise ja kasutamise lihtsaks. Selle Ethernet LAN- ja võrgustandardite tugi hõlmab IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ja IEEE 802.11n.
Mõõtmetega 174 mm x 311 mm x 207 mm saab TP-Link AX6600 Tri-Band Gigabit Wi-Fi 6 ruuterit seinale kinnitada ja ta tuleb AC-adapteri, LAN-kaablite ja kiirseadistusjuhendiga. Sellel on viis Ethernet LAN (RJ-45) pordi, üks USB 2.0 ja üks USB 3.2 Gen 1 Type-A pordi kogus ja kaheksa välist antenni ülima signaalitugevuse jaoks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Maršrutētāji (Router) TP-Link Archer AX90 - OReol.eu | €245.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Multi-Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000,2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Portide suunamine | Jah |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Staatiline ruutimine | Jah |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 2 |
| Tugi Samba (salvestusruum) | Jah |
| USB jagamine | Jah |
| Integreeritud FTP server | Jah |
| Meediaserver | Jah |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 4804 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 4804 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1201 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 574 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3,3 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 8 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 1500 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Tulemüür | Jah |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| Vanemlik kontroll | Jah |
| DDoS kaitse | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | Ei |
| DC-pistik | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Andmevoogude arv | 4x4 |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 207 mm |
| Laius | 311 mm |
| Kõrgus | 174 mm |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 290 mm |
| Pakendi kõrgus | 208 mm |
| Pakendi kaal | 2,43 kg |