Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER AX50
EAN: 6935364089252
TP-Link Archer AX50. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise. Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
TP-LINK Archer AX50 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 brezžični usmerjevalnik | €70.80 |
|
anni.si |
Usmerjevalnik (router) TP-LINK Archer AX50 AX3000 | €73.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| Portide suunamine | Jah |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Integreeritud FTP server | Jah |
| Meediaserver | Jah |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2402 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 574 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 2402 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 4 |
| Saatmisvõimsus | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.35 GHz); <30dBm(5.47 GHz~5.725 GHz); FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz) dBmW |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, Staatus, WAN |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessorituumad | 2 |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Tulemüür | Jah |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| Juurdepääsu ajastamine | Jah |
| Filtreerimine | Jah |
| URL-i filtreerimine | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | Ei |
| DC-pistik | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 260,2 mm |
| Kõrgus | 38,6 mm |
| Sügavus | 135 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Brauseritugi | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 73 mm |
| Pakendi kaal | 870 g |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |