Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER AIR R5
EAN: 4895252500653
TP-Link Archer Air R5. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2976 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3. Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
TP-Link Archer Air R5 langaton reititin Gigabitti Ethernet Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz) Valkoinen | €184.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Külalisvõrkude arv (5 GHz) | 1 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2976 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 574 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 2402 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | Jah |
| USB-laadimise pesa | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-server | Jah |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 10,8 mm |
| Laius | 148 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |