Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER A9
EAN: 0845973084257
TP-Link AC1900. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 1300 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Marsruutimisprotokollid: IP, Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Staatiline ruutimine | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemine & väline |
| Antennide arv | 4 |
| Saatmisvõimsus | 23 dBmW |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Tulemüür | |
| Külalise juurdepääs | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| DMZ-tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Marsruutimisprotokollid | IP |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 160,6 mm |
| Laius | 243 mm |
| Kõrgus | 32,5 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Brauseritugi | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | FCC, RoHS, RCM |