Tootja: NETGEAR
Mudel: RBKE963B-100EUS
EAN: 0606449159097
NETGEAR RBKE963B. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 10800 Mbit/s, WiFi-standardid: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Ethernet LAN-liidese tüüp: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000,2500,10000 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n. Turvaalgoritmid: 128-bit AES, WPA-PSK. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NETGEAR ORBI RBKE963B | €2070.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500,10000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 10800 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Modulatsioon | 1024-QAM |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 3,16 A |
| Väline toiteadapter | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennide arv | 12 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 2200 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Töötab Google Assistant'iga | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, WPA-PSK |
| Külalise juurdepääs | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 3 tk |