Tootja: NETGEAR
Mudel: R6400-100PES
EAN: 0606449108699
NETGEAR R6400. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 1300 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G. Turvaalgoritmid: WPA, WPA2-PSK, WPS. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 3 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2-PSK, WPS |
| Tulemüür | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Muud funktsioonid | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ribalaius (teine) | 5 GHz |
| Ribalaius (esimene) | 2,4 GHz |
| Sagedusriba | 2.4 & 5 GHz |
| USB-portide hulk | 2 |
| xDSL connection | |
| Püstikmontaaž | |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 450,1300 Mbit/s |
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 128 MB |
| Ülendatav püsivara | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Lähtestusnupp | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 198,5 mm |
| Kaal | 430 g |
| Laius | 191 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Sertifikaadid | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikaat | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |