Tootja: NETGEAR
Mudel: NBK752-100EUS
EAN: 0606449154085
NETGEAR NBK752. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2400 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Mobiilsidevõrgu põlvkond: 5G, 4G-standardid: LTE, SIM-kaardi tüüp: NanoSIM. Turvaalgoritmid: 128-bit AES
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
NETGEAR Orbi 5G NBK752 - Wifi-systeem | €1311.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kolm sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2400 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 600 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1200 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 2400 Mbit/s |
| Modulatsioon | 1024-QAM |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3,5 A |
| Väline toiteadapter | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennide arv | 6 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Hall |
| Märgutuli | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1400 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Välkmälu | 512 MB |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 4G | |
| 5G | |
| 4G-standardid | LTE |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 246 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Sügavus | 196 mm |
| Kaal | 2,11 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |