Tootja: Manhattan
Mudel: 525466
EAN: 0031112550961
Manhattan 525466. Wi-Fi laineala: Üks sagedusala (2,4 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN edastuskiirus (max): 300 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100Base-T(X). Turvaalgoritmid: WEP, WPA, WPA2. Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Tegevus, Link, Võimsus. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45)
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 2 dBi |
| Antennide arv | 1 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA2 |
| Tulemüür | |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| URL-i filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Muud funktsioonid | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 11,54,150,300 Mbit/s |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Ribalaius (esimene) | 2,4 GHz |
| Püstikmontaaž | |
| Toetatud protokollid | CSMA/CA, CSMA/CD, TCP/IP, UDP, ICMP, PPPoE, NTP, NAT, DHCP, DNS |
| xDSL connection | |
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 16 MB |
| Välkmälu | 2 MB |
| Ülendatav püsivara | |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | |
| 4G | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 2,3 W |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 35 mm |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Kaal | 800 g |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |