Tootja: Linksys
Mudel: MR7500-EU
EAN: 4260184673124
Linksys MR7500. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 6600 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: 128-bit WEP, WPA2, WPA3. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must, LED-indikaatorid: LAN, Staatus, WLAN, USB, Võimsus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Linksys MR7500 AXE6600 Hydra Pro 6E Dual-Band Whole-Home Mesh Wi-Fi 6E Router | €271.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba jaotussüsteemi (WDS) sild | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 6600 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 600 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1200 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 4800 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 4 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Märgutuli | |
| LED-indikaatorid | LAN, Staatus, WLAN, USB, Võimsus |
| Sisse/välja lüliti | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 512 MB |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP, WPA2, WPA3 |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 155 mm |
| Laius | 215 mm |
| Kaal | 660 g |
| Kõrgus | 158 mm |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Nutikas võrgutehnoloogia | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| MIMO | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 322 mm |
| Pakendi sügavus | 114 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |