Tootja: Linksys
Mudel: MR5500-KE
EAN: 0745883827466
Linksys MR5500. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 4804 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,1000,100 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: WPA2, WPA3. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must, LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, Staatus, USB, WLAN
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba jaotussüsteemi (WDS) sild | Jah |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 4804 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 574 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 4804 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Märgutuli | Jah |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, Staatus, USB, WLAN |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 1000 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 256 MB |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA2, WPA3 |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 150 mm |
| Laius | 215 mm |
| Kõrgus | 215 mm |
| Kaal | 710 g |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Nutikas võrgutehnoloogia | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| MIMO | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 87 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 1,15 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |