Tootja: Linksys
Mudel: EA7300-EU
EAN: 0745883728664
Linksys EA7300. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 1404 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Маршрутизаторы (Router) Linksys EA7300-EU - OReol.eu | €91.00 |
|
eltek.lv |
Router Linksys EA7300-EU | €97.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1404 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1404 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 3 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | LAN, Link, WPS |
| Sisse/välja lüliti | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessorituumad | 2 |
| Sertifikaat | FCC class B |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2 |
| Külalise juurdepääs | |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | |
| 4G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 257 mm |
| Sügavus | 184 mm |
| Kaal | 636 g |
| Kõrgus | 56 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Brauseritugi | Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac-ühilduvus | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |