Tootja: Linksys
Mudel: E2500V4-EU
EAN: 0745883785933
Linksys E2500V4. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN edastuskiirus (max): 300 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 300 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Must, LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, WLAN, WPS. Antenni kujundus: Väline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Usmerjevalnik (router) Linksys E2500V4-EU | €41.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 300 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Märgutuli | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN, WPS |
| Turvalisus | |
| Vanemlik kontroll | |
| Mobiilivõrk | |
| 4G | |
| 3G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| DC-pistik | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |