Tootja: Huawei
Mudel: 51071SAP
EAN: 6901443319510
Huawei E5785-92C. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 800 Mbit/s. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G, 4G-standardid: LTE. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Plast. Antenni kujundus: Sisemodem. Toiteallika tüüp: Patarei, Aku mahutavus: 3000 mAh
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Ei ole saadaval |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 800 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 800 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Patarei |
| Aku mahutavus | 3000 mAh |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Sisse/välja lüliti | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| Kahe SIM-kaardi tugi | |
| 4G-standardid | LTE |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 127 g |
| Kõrgus | 17,3 mm |
| Laius | 108 mm |
| Sügavus | 62 mm |