Tootja: Huawei
Mudel: 6972453162823
EAN: 6972453162823
Huawei AX3. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2976 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Valge. Antenni kujundus: Väline. Protsessori sagedus: 1200 MHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Huawei AX3 langaton reititin Gigabitti Ethernet Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz) 4G Valkoinen | €66.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2976 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1200 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | |
| 4G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| USB port | |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 387 g |
| Kõrgus | 39,7 mm |
| Laius | 225 mm |
| Sügavus | 159,2 mm |