Tootja: Huawei
Mudel: 51060FBW
EAN: 6901443379095
Huawei 5G CPE Pro 2. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 5G, SIM-kaardi tüüp: NanoSIM. Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Võimsus
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2402 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 2976 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 2402 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 574 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| SIM kaardi ava | Jah |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Märgutuli | Jah |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessorituumad | 2 |
| Turvalisus | |
| Tulemüür | Jah |
| Külalise juurdepääs | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 4G | Jah |
| 5G | Jah |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 96,6 mm |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 178 mm |
| Kaal | 600 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Protokollid | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |