Tootja: Huawei
Mudel: E5783-330
EAN: 6974463710360
Huawei 4G Mobile WiFi 3. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 1167 Mbit/s. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G, SIM-kaardi tüüp: MicroSIM. Turvaalgoritmid: WPA, WPA2-PSK. Toote tüüp: Kaasaskantav ruuter, Toote värv: Must. Kaablid kaasa arvatud: USB
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei 4G Mobile WiFi 3 juhtmevaba ruuter Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) Must | €128.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Ei ole saadaval |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1167 Mbit/s |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 300 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 867 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool, Patarei |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Aku mahutavus | 2400 mAh |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Kaasaskantav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Märgutuli | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2-PSK |
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 256 MB |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 32 |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| SIM-kaardi tüüp | MicroSIM |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 15,6 mm |
| Laius | 62 mm |
| Kõrgus | 108 mm |
| Kaal | 87 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lähtestusnupp | |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |