Tootja: AVM
Mudel: 20002907
EAN: 4023125029073
FRITZ!Box Box 6820 LTE International. Wi-Fi laineala: Üks sagedusala (2,4 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN edastuskiirus (max): 450 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G, 3G-standardid: HSPA+, UMTS, 4G-standardid: LTE-TDD & LTE-FDD. Turvaalgoritmid: IPSec, WPA, WPA2, WPS. Toetatud võrguprotokollid: IPv4, IPv6
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 450 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6 W |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennide arv | 6 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Punane, Valge |
| LED-indikaatorid | Võimsus, WLAN |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | IPSec, WPA, WPA2, WPS |
| Tulemüür | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| 3G-standardid | HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Toetatud 4G-ribad | 800,850,900,2300,2500,2600 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Protokollid | |
| DHCP-server | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 134 mm |
| Laius | 64 mm |
| Kõrgus | 99 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |