Tootja: AVM
Mudel: 20002928 PROVIDER
EAN: 4023125029288
FRITZ!Box 6850 5G. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN edastuskiirus (max): 866 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 5G, 3G-standardid: HSPA+, UMTS, 4G-standardid: TD-LTE & FDD-LTE. Turvaalgoritmid: WPA2, WPA3, WPS. Toote tüüp: Laua peale asetatav ruuter, Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 866 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 400 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 866 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6 W |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 2 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| Seinale kinnitatav | |
| Märgutuli | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA2, WPA3, WPS |
| Külalise juurdepääs | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 3G-standardid | HSPA+, UMTS |
| 4G-standardid | TD-LTE & FDD-LTE |
| Toetatud 5G ribad | 700,800,850,900,2300,2500,2600,3500 MHz |
| SIM-kaardi tüüp | MiniSIM |
| Toetatud 4G-ribad | 1500,3500,3700 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| RJ-11 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 37 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Laius | 208 mm |
| Logistika andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Nutikas võrgutehnoloogia | |
| MIMO | |