Tootja: AVM
Mudel: 20002952
EAN: 4023125029523
FRITZ!Box 4060. Andmete edastamise maksimaalne määr: 6000 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz): 1200 Mbit/s, Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz): 2400 Mbit/s. Turvaalgoritmid: WPA2, WPA3. Toetatud võrguprotokollid: IPv6. WAN-ühendus: Wifi. Paigutus: Laud, Toote värv: Valge, LED-indikaatorid: Võimsus, WLAN
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
FRITZ!Box 4060 6000 Mbit/s Valge | €318.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 6000 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA2, WPA3 |
| Disain | |
| Paigutus | Laud |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Võimsus, WLAN |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Protokollid | |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 81 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Kaal | 440 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| WAN-ühendus | Wifi |
| DC-pistik | |
| Mobiilivõrk | |
| SIM kaardi ava | |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Pakendi andmed | |
| CD-manuaal | |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 85 mm |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi kaal | 860 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Ülendatav püsivara | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |