Tootja: Dahua Technology
Mudel: DH-AX18
EAN: 6923172562463
Dahua Technology AX18. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 1800 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Andmevoogude arv: 2x2. Turvaalgoritmid: WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| VPN-tugi | L2TP PPTP |
| Vastuvõtja tundlikkus | 2.4 GHz 11n HT20_MCS0: -95 dbm 11n HT20_MCS7: -75 dbm 11n HT40_MCS0: -92 dbm 11n HT40_MCS7: -72 dbm 11ax HE20_MCS0: -95 dbm 11ax HE20_MCS11: -65 dbm 11ax HE40_MCS0: -92 dbm 11ax HE40_MCS11: -62 dbm 5 GHz 11ac VHT80_MCS0: -89 dbm 11ac VHT80_MCS9:-62 dbm 11ax HE80_MCS0: -89 dbm 11ax HE80_MCS11:-59 dbm |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1800 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 574 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 1201 Mbit/s |
| Kanalite arv | 165 kanalid |
| Kanali ribalaius | 80 MHz |
| Maksimaalne leviala siseruumis | 63 m |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 12 W |
| Väline toiteadapter | Jah |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antennide arv | 4 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Märgutuli | Jah |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Vanemlik kontroll | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Välkmälu | 256 MB |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 32 |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | Ei |
| DC-pistik | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| WPS-nupp | Jah |
| Andmevoogude arv | 2x2 |
| MIMO | Jah |
| Tehnoloogia MU-MIMO | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 252 mm |
| Laius | 155 mm |
| Kaal | 430 g |
| Kõrgus | 178 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ribalaius (esimene) | 2,484 GHz |
| Ribalaius (teine) | 5,85 GHz |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 298 mm |
| Pakendi sügavus | 309 mm |
| Pakendi kõrgus | 61 mm |
| Pakendi kaal | 730 g |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |