Tootja: D-Link
Mudel: DWR-978/E
EAN: 0790069458668
D-Link 5G AC2600 Wi-Fi Router DWR-978 on laua peale asetatav ruuter, mis pakub uskumatult kiiret ning usaldusväärset internetiühendust. Tänu topelt-sagedusalale ja kõrgeimale WiFi-standardile võib see ruuter edastada maksimaalse andmeedastuskiiruse kuni 1732 Mbit/s. Gigabit Ethernet liidese ja kuni 1000 Mbit/s Ethernet LAN andmeedastuskiirustega tagab see ruuter teie seadmete jaoks välgukiire internetiühenduse.
Selle ruuteri turvalisus on kõrgel tasemel tänu erinevatele turvaalgoritmidele, nagu WPA, WPA2 ja WPA3, samuti MAC-aadresside filtreerimisele, DMZ tuge ja IP-aadresside filtreerimisele, mis kaitsevad teie võrku pahatahtlike rünnakute eest. Stateful Packet Inspection (SPI) tehnoloogia lisab veel ühe turvalisuse kihiks, mis tagab teie andmete ohutuse.
Sellel ruuteril on ka LED-indikaatorid LTE, võimsus, WAN ja WLAN jaoks, lisaks on sellel 4 Ethernet LAN (RJ-45) porti, 1 USB 2.0 port ning DC-sisend, mis tagavad teie mugavuse. Lisaks toetab see ruuter kvaliteedi teenindust (QoS) ja veebipõhist haldust ning sellel on MU-MIMO tehnoloogia ja WPS nupp, mis suurendavad selle kasutusmugavust.
D-Link 5G AC2600 Wi-Fi Router DWR-978 toetab 3G, 4G ja 5G mobiilside põlvkondi ning sobib NanoSIM kaardi jaoks, mis muudab selle väga mitmekülgseks ja usaldusväärseks ruuteriks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Маршрутизаторы (Router) D-Link DWR-978 - OReol.eu | €407.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1732 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemine & väline |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | LTE, Võimsus, WAN, WLAN |
| Sisse/välja lüliti | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2, WPA3 |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| IP-aadresside filtreerimine | |
| DMZ-tugi | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| 3G-standardid | WCDMA |
| 4G-standardid | LTE |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| WPS-nupp | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| Muud funktsioonid | |
| Kasutajate arv | 128 kasutaja(t) |
| Sisendvool | 4 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 245 mm |
| Laius | 234,5 mm |
| Kaal | 920 g |
| Kõrgus | 55,2 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE , FCC , PTCRB, EMC, Safety , RoHS |