Tootja: D-Link
Mudel: DWR-960
EAN: 0790069460111
D-Link DWR-960 LTE Cat7 Wi-Fi AC1200 Router on usaldusväärne juhtmevaba ruuter, mis suudab rahuldada kõiki teie traadita interneti vajadusi. Sellel võimsal ruuteril on topelt-sagedusala toe ja see toetab Wi-Fi 5 (802.11ac) standardit, tagades kuni 1200 Mbit/s andmeedastuskiiruse. Ruuteril on Ethernet LAN tugi ja gigabit Ethernet kiirus kuni 10/100/1000 Mbit/s, muutes selle võimeliseks vastama kõigile teie interneti vajadustele.
Lisaks traadita ühenduvusele võimaldab D-Link DWR-960 toetada ka mobiilvõrku kuni 4G LTE Cat7 standardini, mis annab ligipääsu kõrgele kiirusele, olenemata teie asukohast. See ruuter on varustatud ka testimise, haldamise ja turvafunktsioonidega, mis hõlmavad 64-bitist ja 128-bitist WEP krüpteerimist ning WPA2 ja teisi turvaprotokolle.
D-Link DWR-960 toetab ka kaabeldustehnoloogia 10/100/1000Base-T(X), ning sellel on Ethernet LAN liidese tüüp Gigabit Ethernet, mis tagab kiire internetiühenduse ka juhtmega võrguga. Lisaks kaabelühendusele on sellel ruuteril ka kaks Ethernet LAN (RJ-45) pordi, DC-pistik, SIM kaardi ava ja WAN-ühenduse tüüp RJ-45.
Sellel musta värvi kaasaskantaval ruuteril on ka võimas antennisüsteem, mis tagab suurema signaalivõimsuse ja parema võrgu stabiilsuse. D-Link DWR-960 on sobilik kasutamiseks nii kodus kui ka töökohal, pakkudes stabiilset internetiühendust ning kõrge kvaliteedi ja turvalisusega lahendust. Kohandage oma ruuter vastavalt oma vajadustele, kasutades web-põhist haldust, lähtestusnuppu ja WPS-nuppu.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
D-Link DWR-960 - Wireless Router - WWAN 2-Port-Switch | €72.27 |
|
hiq24.de |
D-Link DWR-960 Cat7/AC1200/LTE/Ro | €110.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1200 Mbit/s |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 866 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 300 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Väline toiteadapter | |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Kaasaskantav ruuter |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WLAN |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2 |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 2G-standardid | GPRS, GSM |
| 3G-standardid | UMTS |
| 4G-standardid | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Toetatud GSM-sagedusalad | 850,900,1800,1900 MHz |
| Toetatud UMTS-ribad | 900,2100 MHz |
| Toetatud 4G-ribad | 800,900,1800,2100,2600 MHz |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaasas antenn | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 126 mm |
| Laius | 132 mm |
| Kaal | 300 g |
| Kõrgus | 44 mm |
| Funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |