Tootja: D-Link
Mudel: DWP-1010
EAN: 0790069461576
D-Link DWP-1010. Ethernet LAN-liidese tüüp: Multi-Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 1000,2500 Mbit/s, Võrgustandardid: IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 5G, 4G-standardid: LTE, 5G standard: NR. Toote värv: Valge, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP67, LED-indikaatorid: Staatus. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool, LAN (RJ-45). Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: CE
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
D-Link 5G/LTE Outdoor CPE | €1061.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Multi-Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000,2500 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Power over Ethernet tugi | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| Antennide arv | 6 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 4G-standardid | LTE |
| 5G standard | NR |
| SIM-kaardi tüüp | MicroSIM |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Seinale kinnitatav | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, LAN (RJ-45) |
| Garantiikaart | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Lähtestusnupp | |
| Funktsioonid | |
| Isehäälestuv | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 760 g |
| Sügavus | 144,8 mm |
| Laius | 105,4 mm |
| Kõrgus | 210,4 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Andorid, iOS Windows, Mac, Linux |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |