Tootja: D-Link
Mudel: DSR-250V2
EAN: 0790069461828
D-Link DSR-250V2. Wi-Fi standard: 802.11g, WiFi-standardid: 802.11g. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 3DES, 128-bit RC4, AES, SNMP, SNMPv2, SNMPv3. Marsruutimisprotokollid: OSPF, OSPFv3, RIP-1, RIP-2. Toote tüüp: Lauaarvuti/pooluse ruuter, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DSR-250V2 langaton reititin Gigabitti Ethernet Musta | €329.00 |
|
tietokonekauppa.fi |
D-Link DSR-250V2 wireless router Gigabit Ethernet Black | €329.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Staatiline ruutimine | |
| VPN-tunnelite arv | 75 |
| VPN Passthrough | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi standard | 802.11g |
| WiFi-standardid | 802.11g |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 14,4 W |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| Disain | |
| Toote tüüp | Lauaarvuti/pooluse ruuter |
| Toote värv | Must |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 3DES, 128-bit RC4, AES, SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Tulemüür | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | |
| DHCP-server | |
| Marsruutimisprotokollid | OSPF, OSPFv3, RIP-1, RIP-2 |
| Funktsioonid | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 123015785 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |