Tootja: ASUS
Mudel: RT-N12PLUS
EAN: 4716659866503
ASUS RT-N12plus. Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN edastuskiirus (max): 300 Mbit/s, WiFi-standardid: 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n). Ethernet LAN-liidese tüüp: Kiire Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100Base-T(X). Turvaalgoritmid: 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK,WPS. LED-indikaatorid: LAN, Võimsus, WAN. Antenni tüüp: Väline, Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 5 dBi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS RT-N12plus juhtmevaba ruuter Kiire Ethernet | €36.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Väline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antennide arv | 2 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit WEP,64-bit WEP,WPA,WPA-PSK,WPA2,WPA2-PSK,WPS |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Disain | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WAN |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 180 g |
| Sügavus | 24 mm |
| Kõrgus | 111 mm |
| Laius | 146 mm |
| Muud funktsioonid | |
| xDSL connection | |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 1,2,5.5,6,9,11,12,18,24,36,48,54,300 Mbit/s |