Tootja: ASUS
Mudel: 90IG05F0-MO3A00
EAN: 4711081304302
ASUS RT-AX86S traadita ruuter on kõrgtasemeline seade, mis on mõeldud edasijõudnud koduvõrgu vajaduste rahuldamiseks. Sellel on topelt-ribaline Wi-Fi tugi ning tipptasemel Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloogia, mis võimaldab pakkuda võimas interneti kiirusi kuni 5700 Mbit/s. Ruuteris on võimas 1800 MHz protsessor ja 512 MB sisemälu, mis tagavad sujuva ja katkematu andmeedastuse.
Lisaks traadita ühenduvusele pakub ASUS RT-AX86S ka Gigabit Ethernet LAN-i, mille abil saab usaldusväärset ja kiiret juhtmelist ühendust tagada. Samuti pakub ruuter edasijõudnud turvafunktsioone nagu SSH, MAC-aadressifiltrid ja NAT-funktsionaalsus koos mitmete VPN-protokollide tugiga, tagades sellega, et teie võrk on kaitstud välisohu eest.
Ruuteril on mitmeid mugavaid ja praktilisi funktsioone, sealhulgas lihtne seadistamine ja haldamine kasutajasõbraliku liidese ning mobiilirakenduse toega. ASUS RT-AX86S on varustatud ka mitmete ühendusliideste ja portidega, nagu USB 2.0 ja 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi pordid ning Ethernet LAN (RJ-45) pordid. Seade omab ka MU-MIMO tehnoloogiat ning teenusekvaliteedi (QoS) tuge, mis võimaldab võrguliikluse optimeerimist ja ribalaiuse juhtimist.
ASUS RT-AX86S traadita ruuter on mõeldud kaasaegsetele kodudes, see on stiilse musta disainiga ja LED-indikaatoritega võimsuse, LAN-i, USB, WAN-i ja WPS-i jaoks. Ruuter pakub ka vanemliku kontrolli, DMZ-i tuge ja külalise juurdepääsu, mistõttu on see mitmekülgne valik kõigile koduvõrgu vajadustele. Selle erakordse traadita ja juhtmega ühenduvuse, edasijõudnud turvafunktsioonide ja mugavate funktsioonidega on ASUS RT-AX86S traadita ruuter suurepärane valik igale koduvõrgule.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ASUS RT-AX86S routeur sans fil Gigabit Ethernet Bi-bande (2,4 GHz / 5 GHz) Noir | €284.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Portide suunamine | |
| Pordi aktiveerimine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| VPN-server | PPTP, OVPN, IPSec |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 5700 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 861 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 4804 Mbit/s |
| Modulatsioon | 1024-QAM |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 2,37 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemine & väline |
| Antennide arv | 4 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, USB, WAN, WPS |
| Sisse/välja lüliti | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 256 MB |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | SSH, SSID, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-PSK, WPS |
| Tulemüür | |
| Külalise juurdepääs | |
| Vanemlik kontroll | |
| Filtreerimine | |
| MAC-aadresside tabel | 64 sisestust |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| DMZ-tugi | |
| NAT-funktsionaalsus | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, PPPoE relay |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-server | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Ribalaiuse juhtimine | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 242 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 164 mm |
| Kaal | 814,5 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 50 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 390 mm |
| Pakendi sügavus | 266 mm |
| Pakendi kõrgus | 113 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |