Tootja: ASUS
Mudel: 90IG04Q0-MU2R10
EAN: 4718017331364
ASUS RT-AX58U. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Turvaalgoritmid: WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPS, Tulemüür: SPI intrusion detection, DoS protection. Haldusprotokollid: UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| VPN-tugi | IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through PPTP server OpenVPN server PPTP client L2TP client OpenVPN client |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 2402 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool, DC (alalisvool) |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 1,75 A |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Antennide arv | 4 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WAN |
| Sisse/välja lüliti | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1500 MHz |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 256 MB |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WPS |
| Tulemüür | |
| Tulemüür | SPI intrusion detection, DoS protection |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | |
| 4G | |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Mälukaardi pesa(d) | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 224 mm |
| Laius | 154 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Kaal | 538 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log |