Tootja: ASUS
Mudel: 4G-AX56
EAN: 4718017868822
ASUS 4G-AX56. WAN-ühenduse tüüp: RJ-45. Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN edastuskiirus (max): 1201 Mbit/s. Ethernet LAN-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Võrgustandardid: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 4G, 3G-standardid: UMTS, 4G-standardid: LTE-FDD. Turvaalgoritmid: IPSec, SIPS, NAT-funktsionaalsus: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Pordi aktiveerimine | |
| Portide suunamine | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | |
| SSID-based VLAN assignment | |
| Integreeritud FTP server | |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (esimene laineala) | 54 Mbit/s |
| WLAN edastuskiirus (teine laineala) | 11 Mbit/s |
| WLAN andmeedastuskiirus (kolmas laineala) | 54 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Sisemine & väline |
| Antennide arv | 4 |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kaardi ava | |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Laua peale asetatav ruuter |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Märgutuli | |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, WAN |
| Sisse/välja lüliti | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 128 MB |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | IPSec, SIPS |
| Tulemüür | |
| Külalise juurdepääs | |
| Vanemlik kontroll | |
| DMZ-tugi | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | |
| NAT-funktsionaalsus | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Mobiilivõrk | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| 3G-standardid | UMTS |
| 4G-standardid | LTE-FDD |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| USB port | |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Kiirstardi juhend | |
| Protokollid | |
| DHCP-server | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Ribalaiuse juhtimine | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Lähtestusnupp | |
| WPS-nupp | |
| Tehnoloogia MU-MIMO | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 753 g |