Tootja: StarTech.com
Mudel: CBMOWD4527
EAN: 0065030890564
StarTech.com CBMOWD4527. Tüüp: Kaablirenn, Toote värv: Valge, Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC). Laius: 1830 mm, Sügavus: 45 mm, Kõrgus: 27 mm. Pakendi laius: 1830 mm, Pakendi sügavus: 45 mm, Pakendi kõrgus: 27 mm. Kogus pakis: 1 tk. Põhikasti (välimise) laius: 2028 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 207 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 218 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablirenn |
| Toote värv | Valge |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1830 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Kaal | 708 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Põhikasti (välimise) laius | 2028 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 207 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 218 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1830 mm |
| Pakendi kõrgus | 27 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 708 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |