Tootja: R-Go Tools
Mudel: RGOVLCT10
EAN: 8787175135158
R-Go Tools RGOVLCT10. Tüüp: Kaabliside, Otstarve: Laud, Toote värv: Must. Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 245 mm, Pakendi kõrgus: 50 mm. Kogus pakis: 10 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools CT10- Velcro Wraps (10 pieces) | €19.40 |
|
eltek.lv |
Organizer R-GO Tools zaciskowa 10 (RGOVLCT10) | €25.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabliside |
| Otstarve | Laud |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Polüester |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 10 tk |