Tootja: Multibrackets
Mudel: 3248
EAN: 7350073733248
Multibrackets 3248. Tüüp: Kaablipesa, Toote värv: Must, Materjal: Polüester. Laius: 10 mm, Kaal: 1,3 kg, Pikkus: 25 m. Pakendi laius: 340 mm, Pakendi sügavus: 310 mm, Pakendi kõrgus: 135 mm. Kogus pakis: 1 tk. Tooteid kaubaaluse kohta: 36 tk, Transpordikasti laius: 72 cm, Transpordikasti pikkus: 71 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 3248 juhtmete organisaator Kaablipesa Must 1 tk | €172.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablipesa |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Polüester |
| Kaabli läbimõõt (max) | 1,4 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 10 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Pikkus | 25 m |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi kaal | 1,2 kg |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -50 - 150 °C |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Transpordikasti laius | 72 cm |
| Transpordikasti pikkus | 71 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 43 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 15 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 12 tk |