Tootja: Vivolink
Mudel: VLSP60AW-CON
EAN: 5706998943378
Vivolink VLSP60AW-CON. Pistmik(ud): Phoenix, Toote värv: Roheline. Kaal: 10 g, Laius: 153 mm, Sügavus: 43 mm. Kogus pakis: 1 tk. Pakendi laius: 153 mm, Pakendi sügavus: 43 mm, Pakendi kõrgus: 21 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vivolink VLSP60AW-CON juhtmepistmik Phoenix Roheline | €7.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | Phoenix |
| Toote värv | Roheline |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 10 g |
| Sügavus | 43 mm |
| Laius | 153 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 153 mm |
| Pakendi sügavus | 43 mm |
| Pakendi kõrgus | 21 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |