Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ45 |
| Konnektori sugu | Naissoost/naissoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 43 mm |
| Laius | 23 mm |
| Sügavus | 23 mm |