| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Techly 105872 Wtyk modularny RJ45 Cat6a 10G beznarzędziowy, STP | €8.99 |
|
www.ox.ee |
Techly IWP-8P8C-TLS6AT wire connector RJ-45 Beige | €42.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toote värv | Beež |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/24 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Sügavus | 43 mm |
| Laius | 14 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |