Tootja: Techly
Mudel: IWP-8P8C-CAT81STY
EAN: 8051128109191
Techly IWP-8P8C-CAT81STY. Pistmik(ud): RJ45, Toote värv: Beež, Konnektori sugu: Meessoost. Kaal: 22 g, Laius: 14,4 mm, Sügavus: 46,7 mm. Kogus pakis: 1 tk. Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 500 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Techly 109191 Wtyk modularny RJ45 Cat8.1 40G beznarzedziowy, STP 109191 (8051128109191) datortīklu aksesuārs | €12.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Beež |
| Materjal | Metall, Plast |
| Kaablistandard | Cat8.1 |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 22 g |
| Kõrgus | 11,6 mm |
| Laius | 14,4 mm |
| Sügavus | 46,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 500 tk |