Tootja: Nanocable
Mudel: 10.21.0201-50
EAN: 8433281011403
Nanocable 10.21.0201-50. Pistmik(ud): RJ-45, Toote värv: Läbipaistev, Konnektori kujutegur: Sirge. Kogus pakis: 50 tk. Pakendi laius: 180 mm, Pakendi sügavus: 40 mm, Pakendi kõrgus: 135 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.21.0201-50 juhtmepistmik RJ-45 Läbipaistev | €9.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 50 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi kaal | 76 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |