| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.21.0102-100 juhtmepistmik Läbipaistev | €12.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Tüüp | Cat5e |
| Pistmiku tüüp | RJ-45 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi pikkus | 1 cm |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |