Tootja: Intellinet
Mudel: 791199
EAN: 0766623791199
Intellinet 791199. Pistmik(ud): RJ45, Toote värv: Sinine, Konnektori sugu: Meessoost. Kaal: 30 g, Laius: 12 mm, Sügavus: 58 mm. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Sinine |
| Kaablistandard | Cat8.1 |
| Kaabli kate | U/FTP (STP) |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kontakttakistus | 20 mΩ |
| Pinge | 1000 V DC/700 V AC V |
| Vool | 1,5 A |
| Sertifikaat | CE RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 30 g |
| Sügavus | 58 mm |
| Laius | 12 mm |
| Kõrgus | 14 mm |