Tootja: Intellinet
Mudel: 790628
EAN: 0766623790628
Intellinet 790628. Pistmik(ud): RJ45, Toote värv: Roostevaba teras, Materjal: Polükarbonaat. Kaal: 245 g, Laius: 11,5 mm, Sügavus: 21,5 mm. Kogus pakis: 90 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 790628 juhtmepistmik RJ45 Roostevaba teras | €47.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ45 |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | S/UTP (STP) |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 90 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 245 g |
| Sügavus | 21,5 mm |
| Laius | 11,5 mm |
| Kõrgus | 8,2 mm |