Tootja: Equip
Mudel: 121176
EAN: 4015867233900
Equip 121176. Pistmik(ud): RJ-45, Toote värv: Läbipaistev, Valge, Kaablistandard: Cat6a. Kaal: 4 g, Laius: 48 mm, Sügavus: 13,5 mm. Kogus pakis: 100 tk. Pakendi laius: 275 mm, Pakendi sügavus: 175 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm. Päritoluriik: Hiina, Põhikasti (välimise) laius: 440 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 340 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Equip Steckverbinder Cat6A RJ45 100er Set UTP ungeschirmt | €30.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toote värv | Läbipaistev, Valge |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4 g |
| Kõrgus | 10,8 mm |
| Laius | 48 mm |
| Sügavus | 13,5 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Põhikasti (välimise) laius | 440 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 230 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,6 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 25 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |