Tootja: Equip
Mudel: 121147
EAN: 4015867233863
Equip 121147. Pistmik(ud): RJ-45, Toote värv: Satiinviimistlusega teras, Läbipaistev, Konnektori sugu: Meessoost. Kaal: 2,48 g, Laius: 22,4 mm, Sügavus: 11,7 mm. Kogus pakis: 100 tk. Pakendi laius: 275 mm, Pakendi sügavus: 175 mm, Pakendi kõrgus: 70 mm. Päritoluriik: Hiina, Põhikasti (välimise) laius: 430 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 360 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Satiinviimistlusega teras, Läbipaistev |
| Kaablikaitse | Jah |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,48 g |
| Kõrgus | 10,8 mm |
| Laius | 22,4 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Põhikasti (välimise) laius | 430 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 360 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 25,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |