Tootja: Equip
Mudel: 121146
EAN: 4015867233856
Equip 121146. Pistmik(ud): RJ-45, Toote värv: Läbipaistev, Konnektori sugu: Meessoost. Kaal: 1,6 g, Laius: 22,4 mm, Sügavus: 11,7 mm. Kogus pakis: 100 tk. Pakendi laius: 275 mm, Pakendi sügavus: 175 mm, Pakendi kõrgus: 70 mm. Päritoluriik: Hiina, Põhikasti (välimise) laius: 430 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 360 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Equip Stecker UTP Cat6A RJ45 100 STK | €21.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,6 g |
| Kõrgus | 10,8 mm |
| Laius | 22,4 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Põhikasti (välimise) laius | 430 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 360 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 17 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 163 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |