Tootja: Equip
Mudel: 121144
EAN: 4015867206959
Equip 121144. Pistmik(ud): RJ45, Toote värv: Läbipaistev, Materjal: Plast. Kaal: 1 g, Laius: 11,7 mm, Sügavus: 22,4 mm. Kogus pakis: 100 tk. Pakendi laius: 240 mm, Pakendi sügavus: 180 mm, Pakendi kõrgus: 27 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ45 |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Plast |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1 g |
| Sügavus | 22,4 mm |
| Laius | 11,7 mm |
| Kõrgus | 13,5 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 27 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |